HOME

DLA WSZYSTKICH - niezależnie od wieku - może z wyłączeniem jedynie małych dzieci. Nie trzeba również być bardzo sprawnym - spacer na biegówkach przypomina zwyczajną przechadzkę.

 NIE MUSIMY BIEGAĆ! Nazwa “narty biegowe” jest nieco zwodnicza. Część z nas trochę boi się spróbować - trzeba będzie pewnie się zmęczyć! Nic bardziej mylnego. W wersji rekreacyjnej - którą preferuję - biegówki oferują kontakt z przyrodą i piękne widoki bez wielkiego wysiłku. 

 PO CO INSTRUKTOR - skoro sam napisałem, że to takie proste? Jak zwykle - diabeł tkwi w szczegółach. Wolne poruszanie się po płaskim terenie jest rzeczywiście dość łatwe, ale nie zapomnijmy, że czasami będzie z górki - i musimy się nauczyć hamować :-). Będą też momenty, że będziemy chcieli pojechać szybciej - przydadzą się wtedy wskazówki, jak ułożyć kije, jak się odbić czy jak skręcać...

JEDZIEMY NA WYCIECZKĘ - jako przewodnik sudecki mogę też odkryć przed Wami nieznane dotychczas zakątki - i Was tam poprowadzić. Chciałbym, żebyście nie ograniczali się tylko do jeżdżenia po - pięknych nota bene - okolicach Jakuszyc, ale poznali wiodącą Wysokim Grzbietem Izerskim Trasę Cietrzewia lub liczne trasy po czeskiej stronie Gór Izerskich.

2011 - od tego roku jestem instruktorem biegów narciarskich SITN-PZN.

   

   

APARTAMENT IZERSKI

POPIELÓWEK 32

59-623 LUBOMIERZ

+48 501 57 63 65

MACIEJ@APARTAMENTIZERSKI.PL

KONTO - ING

95 1050 1520 1000 0091 1904 2449